Karavan Ruhsatı Nasıl Alınır

Mobil Ofis Araç Projesi

Mobil Ofis Araç Projesi için İstanbul ilinde araç proje firması ile iletişime geçebilirsiniz. Bir telefon kadar uzaktayız. 5 yaşını doldurmamış araçlar bilindiği üzere karavan yapılırken ÖTV vergisine tabii olmaktadır. Bu yeni araçlar bu nedenle mobil ofis projesi olmaktadır. Bu araçlarda mobil ofis olabilmesi için öncelikle ofis özelliklerini taşıyacak masa dolap oturma alanı isteğe göre wc duş imkanları olmaktadır. Bu araçları karavanlardan ayıran en büyük özellik yemek pişirme imkanları ile yatak kısmıdır. Bu araçlar barınma amacıyla projelendirmez seyahat ve bulunma amacı ile projelendirilmektedir.

Bu tarz araçlar 5 yaşını doldurduktan sonra ufak dokunuşlar ile tekrar karavan projesi yaptırarak hızlı bir biçimde karavana dönebilmektedirler.

Yetkili mühendislerimiz sayesinde çizilen mobil ofis projeniz ile mobil ofis araç ruhsatına kavuşabilirsiniz.

Aracınız ilk olarak TSE kontrol merkezine ve daha sonra TÜVTÜRK muayenesine girerek yapılan projeniz onaylanmış olur.

Tüm sorularınız için bizlere ücretsiz ulaşabilirsiniz.

Mobil Ofis Araç Projesi yapılan araçlar genellikle 5 yaşını doldurmamış araçlar için yapılmaktadır. Ülkemizde bulunan vergilendirme sistemi nedeniyle bu tür araçlar mobil ofis kullanımına geçmektedir. Bu araçlarda yapılan tadilatı karavandan ayıran en büyük özellik ise yatma bölümüdür. Mobil ofis araçlar tam zamanlı yaşam için uygun değildir.

Mobil ofis araçlar tasarım olarak karavanlardan farklıdır. Öne çıkan en büyük özellikleri ise çalışma alanı ve depolama imkanları iyileştirilmiştir. Bu alanlar aracın içerisinde daha fazla yer kaplamaktadır.

mobil ofis araç projesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir